Par mums

Uzņēmums „Dream ON” - tā ir radoša un kreatīva aģentūra, kas piedāvā dažādu pasākumu un ceļojumu organizāciju, kā arī nepieciešamā maketa grafiskā dizaina, maketēšanas un drukas (poligrāfija un lielformāta druka) pakalpojumus pēc Jūsu individuālām velmēm. Mēs esam gatavi uzklausīt ikvienu klientu, vēlamies uzzināt visas viņa vēlmes, kas saistītas ar tuvojošo pasākumu, nepieciešamo maketu vai ieplānoto atvaļinājumu. Mūsu sarunas laikā, cenšamies maksimāli atvērt klientu, lai viņš mums uzticētos, izstāstītu par savām idejām, kaut arī tās būtu visneiedomājamākās , kas padarītu viņu par mūsu draugu, lai varam ienirt viņa domās un viņš mūsu, un, lai projekta beigās viņš atdzītu, ka viņa sapnis ir piepildījies! „Dream ON” priekš mums – tas nav vienkārši darbs vai hobijs, tā ir tieksme pēc jauniem atklājumiem, sava radošā potenciāla attīstība un organizēšanas spēju uzlabošana, iespēja palīdzēt cilvekiem padarīt savu dzīvi krāsaināku un košaku. Mēs – Jūsu vēlmju burvji, tāpēc domājiet vairāk par saviem sapņiem, un mēs tos īstenosim!

„Dream ON” priekš mums – tas nav vienkārši darbs vai hobijs, tā ir tieksme pēc jauniem atklājumiem, sava radošā potenciāla attīstība un organizēšanas spēju uzlabošana, iespēja palīdzēt cilvekiem padarīt savu dzīvi krāsaināku un košaku. Mēs – Jūsu vēlmju burvji, tāpēc domājiet vairāk par saviem sapņiem, un mēs tos īstenosim!

Pakalpojumi

Kreatīva aģentūra „Dream ON” ir radīta, lai īstenotu Jūsu vēlmes, galvenais – sapņojiet vairāk un biežāk!

Mēs nodarbojamies ar visu iespējamo pasākumu organizēšanu, nav svarīgi, vai tā būs romantiska tikšanās, atpūta ar draugiem pie dabas vai lieli pasākumi (kāzas, banketi, korporatīvie vakari), dažādu grafisku un reklāmas materiālu maketēšanu (bukleti, vizītkartes, kalendāri, plakāti, ielūgumi uz kāzām utt.), kā arī ar individuālu ceļojumu planošanu, kas būs veidoti tieši Jums. Mēs īstenosim visus Jūsu sapņus par brīvu atpūtu – atpūtu bez garlaicīgām ekskursijām un laika rāmjiem, visa programma būs piemeklēta tikai pēc Jūsu velmēm!

Mūsu projekts, kas balstīts uz Jūsu vēlmēm, būs ideāls, jo:Mēs piemeklējam projekta organizēšanai minimālas cenas, taču kvalitatīvus pakalpojumus

Pārbaudīt


Mēs uzturam ar Jums kontaktu 24 stundas diennaktī, cauru diennakti rūpējamies par Jūsu komfortu un veiksmīgu projekta noslegumu.

Pārbaudīt

Mēs dzīvojam ar to, lai īstenotu Jūsu vēlmes, tāpēc kļūstiet par mūsu iedvesmotāju, ļaujiet mums radīt, apsolam, Jūs nebūsiet vīlušies!

GRAFISKAIS DIZAINS, MAKETĒŠANA UN DRUKA

Piedāvājam grafiskā dizaina un maketēšanas pakalpojumus, balstoties uz Jūsu vēlmēm. Pastāstiet mums kā Jūs redzat nepieciešamo maketu, kam jāpievērš uzmanība, vai tas būs tikai elektroniskā formā, vai būs nepieciešama arī druka. Mēs Jums noteikti palīdzēsim!

Tālāk

PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA

Nevienam nav noslēpums, ka pasākumu plānošana un organizešana, mūsdienās ir ļoti pieprasīts pakalpojums. Mājās organizēti pasākumi un pasēdēšanas, aizvien biežāk tiek nomainīti uz banketiem restorānos vai pasākumiem pie dabas, mums aizvien biežāk gribas nomainīt mājas atmosfēru uz kaut ko interesantāku un atmiņā paliekošu, jo īpaši, ja priekšā kāds nozīmīgs notikums, vai tā būtu dzimšans diena, kāzās, vecmeitu/ vecpuišu ballīte, korporativais vakars, bērnu ballīte vai jebkurš cits, mums svarīgs un atzīmēšanas vērts brīdis.

Tālāk

INDIVIDUĀLU CEĻOJUMU ORGANIZĒŠANA

Mēs piedāvājam mūsu aģentūras pakalpojumus tiem, kas jau sen plāno doties savā sapņu ceļojumā, taču nevar atrast laiku tā organizēšanai.

Tālāk

Kā mēs strādājam

Lai Jūsu pasākuma vai ceļojuma organizēšanas, vai maketa izgatavošanas projekts būtu veiksmīgs un tieši tāds, kā bijāt to iedomājušies, svarīga ir pareiza sagatavošanās tā realizācijai. Mēs ļoti rūpīgi pievēršamies šim jautājumam un tieši tāpēc mums ir daži punkti, katrs no tiem prasa īpašu uzmanību.

Iepazīšanās un Jūsu vēlmju izzināšana

Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju mūsu mājas lapā, jeb atstājiet savu kontaktinformāciju mūsu epastā un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā, lai ieplānotu tikšanos (reālu vai virtuālu – caur whatsapp vai skype).

Pirms mūsu tikšanās, lūdzu, padomājiet ko tieši Jūs vēlaties organizēt vai radīt, pierakstiet Jūsu domas uz papīra, parēķiniet aptuveno budžetu, ko esat gatavi iztērēt sava sapņa īstenošanai, visu pārējo apspriedīsim kopā mūsu tikšanās laikā.

Piedāvāto variantu apspriešana

Šim etapam, mūsu komanda gatavojas jau pēc tam, kad ir izzinājusi visas Jūsu vēlmes. Laika ziņā, mēs cenšamies tikt galā ar uzdevumu 72 stundu laikā. Šī laika ietvaros, mēs sagatavojam dažus variantus, ņemot vērā visas Jūs vēlmes, kā arī sastādam aptuveno izdevumu budžetu ieplānotajam projektam. Pēc tam, sniedzam Jums izskatīsanai mūsu piedāvājumus un paliekam pie viena, Jūms vislabāk piemērotā varianta.

Ja ir kādas papildus korecijas no Jūsu puses, mēs tās ņemam vērā un veicam korekcijas. Ir vērts atzīmēt, ka mūsu kopīgā projekta laikā, var rasties dažas izmaiņas, tā saucamais force majeure, kas var būt lidojuma atcelšana, vai, piemēram, Jūsu veselības stāvokļa pasliktināšanās utt. Mēs nebīstamies šādas situācijas un ātri uz tām reaģējam, tāpēc par to Jums nav jāsatraucas, mēs atrisināsim jebkuru situāciju.

Tāpat mēs esam gatavi radīt un kreatīvi strādāt, gan grafisko maketu, gan pasākumu, gan ceļojumu jomā. Piemēram, ja Jūs sapņojat par tematiskām kāzām, mēs izstrādāsim visus nepieciešamos maketus, kas nepieciešami šiem svētkiem, organizēsim to druku, un uzbursim tieši to tematiku, kuru Jūs sev esat uzzīmējuši! Runājot par ceļojumiem, mēs varam Jums palīdzēt ar kultūras programmas izvēli, atrast Jums pašu neparastāko ekskursiju variantus, vai piemeklēt Jums piemērotu izbraucienu uz Jūsu iemīļotā izpildītāja koncertu, rezervēt Jums vietas slavenā teātra uzvedumā. Ja runa iet par pasākumiem, tad organizēt iemīļotu personu uzstāšanos, ari mums nav šķēršļu! Sapņojiet, bet mēs īstenosim!

Pakalpojumu apmaksa, saistīta ar pasākumu vai ceļojumu organizāciju, vai maketēšanu

Pēc tam, kad Jūs būsiet apstiprinājuši gatavu projektu, un Jūs pilnībā apmierina mūsu piedāvājums, kā arī tiek apstiprināts mūsu izstrādātais budžets, mēs sarunājam par apmaksas termiņiem, visiem budžetā norādītajiem pakalpojumiem. Jāatzīmē, ka ir daži pakalpojumi, kuri prasa tūlītēju apmaksu, mēs par to Jūs informēsim jau pie projekta piedāvajuma apsriešanas.

Projekta organizēšana

Tiklīdz ir apstiprināts projekta organizācijas plāns, mēs sākam savu darbu tā istenošanai, sastādam darbu nodošanas grafiku, koordinējam cilvēkus, kas iesaistīti projektā, sarunājam nepieciešamos pakalpojumus, gatavojam nepieciešamos dokumentus. Daram visu, kas no mums atkarīgs, lai Jūsu pasākums vai ceļojums, kļūtu par pašu neaizmirstamāko Jūsu dzīvē. Mēs uzturam ar Jums kontaktu no paša projekta uzsākšanas posma, līdz pilnīgai tā izpildei, tapēc nekautrējieties ar mums sazināties, mēs esam gatavi Jums palīdzēt jebkurā laikā!

Aktuāli

Supervaroņu boulinga kvests

Uzmanību – JAUNUMS no Dreamon bērnu ballītēs!

10.10.2018

Supervaroņu kulinārais kvests

JAUNUMS no Dreamon bērnu svētku organizēšanai!

Supervaroņu kulinārais kvests  bērniem no 5 līdz 12 gadiem!

13.07.2018

Par mums raksta žurnāls "360 grādi"

09.04.2018

Par mums raksta brunch.lv

Vairāk informācijas - http://brunch.lv/lichnyiy-opyit-gotovim-prazdnik-s-dreamon/

30.01.2018
Atsauksmes

Partneri